Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Noriu isigyti fotoaparata (reik patarimo)

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Joker    2010 3 21 12:03      

Sveiki, esu cia naujokas taciau noriu isigyti fotoaparata savo reikmems, nenoriu jokiu muiliniu, taciau reiktu skaitmeninio, nes jie pigesni, todel noreciau kad patartumet ka is pigesiu ir gerai fotografuojanciu. Privalumas butu kad butu su atminties kortele o ne juostinis, bei kad su baterija o ne su elementais. Lauksiu jusu patarimu, o gal net ir konkreciu pasiulymu.

Kol kas aciu


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2010 3 21 12:27      

Joker rašo:
Sveiki, esu cia naujokas taciau noriu isigyti fotoaparata savo reikmems, nenoriu jokiu muiliniu, taciau reiktu skaitmeninio, nes jie pigesni, todel noreciau kad patartumet ka is pigesiu ir gerai fotografuojanciu. Privalumas butu kad butu su atminties kortele o ne juostinis, bei kad su baterija o ne su elementais. Lauksiu jusu patarimu, o gal net ir konkreciu pasiulymu.

Kol kas aciu

Labai jau nekonkretus klausimas, sunkiai ka ir bepasakys
pabandyk pasirinkti konkreciau
http://www.mikasbinkis.lt/straipsniai.php?article=dslr


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Joker    2010 3 21 13:02      

NA paskaitinejau as si straipsni bet matai, as nesu koks profesonalas ir isvis nesu turejes fotoaparato tokio lygio, as noriu sau megejisko kazko, kad gerai darytu nuotraukas ir butu paklraunamas, et nesinori tu vadinamu muiliniu, paprasciausiai as neturiu tam tikru reikalavimu gamintojui ar objektyvam, man manau standartinio rinkinuko uztektu, tik sakau kad butu su atminties kortele ir kraunamu akumuliatoriumi ar bent jau baterijomis. nezinau ka daugiau pridurt, sunku kai nesigaudau soioje srityje, taciau nuejus i parduotuve pastoviai giria kiekviena fotoaparata ar jis 300 ar 600 kainuoja, todel ir sakau noreciau paklausti profesionaliu zmoniu.

stai kazkas tokio panasaus http://www.skelbiu.lt/skelbimai/7267955.html


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 3 21 13:29      

Neparasei nei kainu ribu, nei stovio (naujas, devetas) ir t.t. Parduodu deveta Fuji Finepix S9600 http://www.skelbiu.lt/show.php?id=7853560
Nusipirkau veidrodini, tai sito man nereikia. Iki birzelio garantija dar jam galioja. Jei susidomesi, brukstelk AZ.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Elvis    2010 3 21 14:12      

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/7796971.html

Pakraunama baterija, laiko ilgai. Gera optika, tikrai geriau už muilinį. Kaina derinama.


Paskutinį kartą redagavo Elvis, 2010 3 21 14:15 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Joker    2010 3 21 14:13      

Sita Fuji Finepix S9600 jau ziureinejau, bet va viena beda kad kaunas, ir gal truputi brangokai kaip man na parasysiu kainos ribas gal kokie 450-500lt turetu but...., o samsungas tai irgi geras, bet jau man perbrangus...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 3 21 14:43      

Citata

Paskutinį kartą redagavo Kafkis, 2010 3 21 21:32 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 3 21 14:49      

visi pigus aparatai daug maz vienodi, pirk toki koks tau patinka ir viskas, jei pradesi gylintis i kokybe, prisiziuresi graziu nuotrauku, tai dar sunkiau bus issirinkti vien del to kad tiek pinigu mazai kas turi.
pabandes pafotografuoti su paprastu uz 500lt aparatu suprasi ar tau jis tinka ar nori geresnio, tada jau bus tikslesni tavo norai. o dabar tik isgirsi kitu zmoniu asmenines nuomones arba is asmenines praktikos, dazniausiai profesionalesnes praktikos, kurios visiskai neatitinka tavuju.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas zvEris    2010 3 21 14:54      

tiek per "rimtas" tiek per "brangus" manau sis aparatas jam butu(NikonD70)Wink
juk viska isvertus ko pirkejas pageidauja, cia aiskiai parasyta ko tamsta nori - tos pacios muilines tik su geresne optika;) patarimas pirkejui, pamirsk tokius fotikus, o jei lb pinigai spaudzia ieskokis canon 350D. jei pavyks uz 500lt rasi.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 3 21 14:57      

body gal ir rasi uz tuos 500, bet jei cia visas biudzetas fototechnikai, tai ka jis darys su tuo bodziu?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas zvEris    2010 3 21 15:00      

kazkada 350D ejo kartu su senaisiais kitiniais 18-55,
tai kas nores atsisveikinti su tokiu aparatu, manau dykai atiduos ir ta kitinio objektyva(jis dideles reiksmes tikrai kainoj nesudaro)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Joker    2010 3 21 15:07      

aciu jums uz sugaista laika, dabar jau rpadedu suprast, kad gero fotiko kad ir skaitmeninio uz 500lt nenusipirksi Sad, o tos muilines taip nesinori, nes ji net i fotoaparata nepanasi, o ka jau kalbet daugiau...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Joker    2010 3 21 15:10      

Paziurejau nuotraukas darytas su 350D, tai tikrai stulbinamos kaip man Very Happy, aisku jums patyrusiems, kai jau akis gerai viska mato tai turbut nieko rimto, bet man tai tokio butu per akis savo naudojimui ir prisiminimu iamzinimui... bet vat kur toki rasti....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 3 21 15:12      

2 zvEris: true true, gadini tu cia biznesa Smile) (joke)
2 Joker: visu pirma reiketu tikslus formuluotis, kam reikia fotiko. Paskui breztis biudzeta ir ziuret, kas gaunasi. Nes paskutinis sakinys "ji net i fotoaparata nepanasi", baisingai itartinas. Fotikas, panasus ar nepanasus, fotografu nepadaro. Na, bet sekmes ieskojimuose Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas zvEris    2010 3 21 15:12      

kas del skaitmenos, mano patarimas tau: realiausias variantas uz tokia suma ir atitinkama kokybe butu Canon G7.
manau kazka panasaus turetum rasti - http://www.audiklubas.com/forumas/index.php?topic=40178.0
p.s ..bet betkokiu atveju jei nutarei isigyti geresni fotika, geriau pataupyk ir isigyk veidrodi:)
p.s.s ..ir nepamirsk optikos:)


Paskutinį kartą redagavo zvEris, 2010 3 21 15:14 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą