Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Reikia pagalbos

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Odeon    2008 6 14 21:38      

Nusipirkau holga 120
Pagalbos reikia tokios- kur galima isigyti 120 juosteliu, kur jas ryskina ir kur skanuoja?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 6 14 22:47      

www.procentras.com (prie savanoriiu rimi)
ten viska daro.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Odeon    2008 6 15 7:25      

O kukius jus skanerius naudojate?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 6 15 10:30      

geri dedikuoti juostiniai skaneriai vidutiniam formatui yra labai brangus. as naudoju epson perfection 4490 photo. internetui kokybe pakenciama, o spausdinimui ant popieriaus skanuoju tame paciame procentre. beje, pirkti pas juos nera pigiausias variantas - kainos yra standartine mazmena. geriausia ieskoti variantu internete ar "akcijiniu". kazkada isigyjau po 5lt ka tik pasibaigusio galiojimo skaidriu - i saldytuva, uzteks keliems metams.
cia su tuo epson skanuota (pasibaigusio galiojimo fuji astia):
http://fotokudra.lt/img.php?img=101708&nav=aut&page=


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Odeon    2008 6 15 11:17      

Na sita foto mano akim pakankmai gerai. O kokia kaina mazdaug yra epson perfection 4490. Ar as gerai suprantu: is juosteles isryskintos gali skanuoti is karto ir jei nori gali ant lapo( tipo kaip nuotrauka jau) ? Esu zalias sitame reikale, bet jis mane labai domina, jei nesunku pasidalinkite patirtimi Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 6 15 11:35      

Odeon rašo:
Na sita foto mano akim pakankmai gerai. O kokia kaina mazdaug yra epson perfection 4490. Ar as gerai suprantu: is juosteles isryskintos gali skanuoti is karto ir jei nori gali ant lapo( tipo kaip nuotrauka jau) ? Esu zalias sitame reikale, bet jis mane labai domina, jei nesunku pasidalinkite patirtimi Smile


sitas tai visai pigus modelis (iki 400lt turbut siais laikais), bet rekomenduociau gal ka geresnio paieskoti.
nesupratau ka norejot pasakyti "is karto ant lapo"??? nuskanavus arba nesi i laba ir jie spausdina su normalia masina arba spausdiniesi su kokiu buitiniu printeriu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Odeon    2008 6 15 12:00      

Na va jau vaizdas aiskeja. Del skanerio gal galetumete patarti, koki geriau siai dienai pirkti( biudzetas apie 1000lt) o kiek kainuoja skanavimas procentre?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 6 15 12:06      

Odeon rašo:
Na va jau vaizdas aiskeja. Del skanerio gal galetumete patarti, koki geriau siai dienai pirkti( biudzetas apie 1000lt) o kiek kainuoja skanavimas procentre?


procentre skanuojant viskas priklauso nuo rezoliucijos. paprsciausia - nueiti ten, jie turi kainorasti Smile
del rekomendaciju tai nuomoniu kaip visada gali buti daug. turint tik holga as 1000lt skaneriui neleisciau Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Odeon    2008 6 15 12:19      

Na as ne tik holga turiu yra dar horizontas, canon juostinis, smena 8, ieskausi lomo lca Smile. Skaitmena idomu, bet kazkaip paskutiniu metu juosteles labai domina Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 6 15 13:24      

siauroms siulyciau dedikuota vis tik. nikon coolscan ar kazka panasaus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 6 15 20:48      

Mano visos plataus formato (paskutinių kokį 10) skanuotos su epson 4990, prikau naudotą ebay
Iš dabartinių 4490 atitikmuo būtų v500, 4990 - v700. Maniškis 2800dpi skanuoja visai pakenčiamai.

Dėl 35mm pilnai sutinku su MP - geriau jau dedikuotas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Odeon    2008 6 16 7:52      

Hideo tos tavo foto cia skanuota is 120 juosteles?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aphex    2008 6 16 9:37      

Ryskinti, jei juostele automatiniam ryskinimui naudoji, siulau europoje fuji centre 3 aukste - 3lt, o procentre 7lt.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 6 16 22:26      

Odeon rašo:
Hideo tos tavo foto cia skanuota is 120 juosteles?


paskutinės 10 ar kažkas tokio - taip


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 6 16 22:30      

Jurijus Azanovas rašo:
Ryskinti, jei juostele automatiniam ryskinimui naudoji, siulau europoje fuji centre 3 aukste - 3lt, o procentre 7lt.


Netiesa, kažką maišai.
Procentre 135 (35mm) formato C41 procesu - 3lt
120 formato C41 - 4,5lt
120 formato cross process - 7lt
Po to kaip pamačiau kaip procentre iškrosina, daugiau niekam nebeduodu.
O eurpoj tai vienas kažkoks atgrubtnagis dirba - viena kart atidavė apibraižytą juostą, kitą kart - su nučiupinėta emulsija


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą