Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Antradienio susitikimai

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 5   6   7 ... 59   60   61  

Pranešimas Arvydas Venclovas    2007 11 20 16:58      

...šian kaži...namie lavonėlį turiu...gal gaivinimu teks asiimt...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2007 11 27 17:39      

Šiandien irgi renkamės Galeroje. Laikas - 19val.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2007 12 04 15:57      

Šiandien 19val. visi kviečiami į Galerą.
Kartu paaiškės fotokonkurso prieš narkotikus nugalėtojai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2007 12 11 9:12      

Šiandien 19val. visi kviečiami į Galerą. Ypatingai konkurso prieš narkotikus prizininkai, aptarsime konkursą.

Dar pagalvosime kaip kitą antradienį kalėdinę fotosesiją suorganizuoti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2007 12 11 12:41      

Nu va kai baisiai įdomu - tai privalau kitam susitikime dalyvaut. Bet kitą antradienį tikrai būsiu, jeigu ką galiu ir su pyragais sesiją papildyti Smile Reiks pagalbos kokios nors - rašykit. Pvz patalpų sesijai... Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2007 12 11 12:49      

Arvydas Venclovas rašo:
...šian kaži...namie lavonėlį turiu...gal gaivinimu teks asiimt...


Rolling Eyes koki lavoneli ?
_________________
JIEMS REIKIA TAVO PAGALBOS


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2007 12 11 13:55      

Nendrė - Indrė Voicechovičienė rašo:
Nu va kai baisiai įdomu - tai privalau kitam susitikime dalyvaut. Bet kitą antradienį tikrai būsiu, jeigu ką galiu ir su pyragais sesiją papildyti Smile Reiks pagalbos kokios nors - rašykit. Pvz patalpų sesijai... Wink


nelabai supratau... bet pyragas tai vysninis gerai Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2007 12 11 14:23      

Daiva Kalinauskaite rašo:

nelabai supratau...

O čia kas nors skaito Mindaugo pranešimus? Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2007 12 11 14:48      

Nendrė - Indrė Voicechovičienė rašo:
Daiva Kalinauskaite rašo:

nelabai supratau...

O čia kas nors skaito Mindaugo pranešimus? Very Happy


skaitom skaitom... bet Mindaugas pyrago lyg ir neminejo... Rolling Eyes


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2007 12 11 15:59      

Nendrė - Indrė Voicechovičienė rašo:
Bet kitą antradienį tikrai būsiu, jeigu ką galiu ir su pyragais sesiją papildyti :) Reiks pagalbos kokios nors - rašykit. Pvz patalpų sesijai... ;)


O gal ir visai gerai būtų pas tave studijoje fotosesiją padaryti :) O jei pakviesti daugiau kūdriečių tilptų ? O dar jei pyragas būtu.. :)

O šiaip galim manau planuoti, kad kitą antradienį kalėdinė fotosesija. Kas nori nusifotografuoti ar nufotografuoti turėkite galvoje ;)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nendre    2007 12 11 17:47      

Mindaugas Eglinskas rašo:
Nendrė - Indrė Voicechovičienė rašo:
Bet kitą antradienį tikrai būsiu, jeigu ką galiu ir su pyragais sesiją papildyti Smile Reiks pagalbos kokios nors - rašykit. Pvz patalpų sesijai... Wink


O gal ir visai gerai būtų pas tave studijoje fotosesiją padaryti Smile O jei pakviesti daugiau kūdriečių tilptų ? O dar jei pyragas būtu.. Smile

O šiaip galim manau planuoti, kad kitą antradienį kalėdinė fotosesija. Kas nori nusifotografuoti ar nufotografuoti turėkite galvoje Wink

Pas mane laisvai telpa 30 zmoniu i patalpas. tai jeigu tik jums tinka ir norit prasau, kolkas studija laisva kitam antradieniui. Galesiu rezervuot
Pyragas butinai bus, koks nors, tik nezinau koki jums padaryt, nes vienas nemegsta riesutu, kitas razimu, trecias sokolado pyrage Very Happy. Tai praneskit man ka nuspresit siandien.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Svetlana Batura    2007 12 11 19:09      

Nendrė - Indrė Voicechovičienė rašo:
Mindaugas Eglinskas rašo:
Nendrė - Indrė Voicechovičienė rašo:
Bet kitą antradienį tikrai būsiu, jeigu ką galiu ir su pyragais sesiją papildyti Smile Reiks pagalbos kokios nors - rašykit. Pvz patalpų sesijai... Wink


O gal ir visai gerai būtų pas tave studijoje fotosesiją padaryti Smile O jei pakviesti daugiau kūdriečių tilptų ? O dar jei pyragas būtu.. Smile

O šiaip galim manau planuoti, kad kitą antradienį kalėdinė fotosesija. Kas nori nusifotografuoti ar nufotografuoti turėkite galvoje Wink

Pas mane laisvai telpa 30 zmoniu i patalpas. tai jeigu tik jums tinka ir norit prasau, kolkas studija laisva kitam antradieniui. Galesiu rezervuot
Pyragas butinai bus, koks nors, tik nezinau koki jums padaryt, nes vienas nemegsta riesutu, kitas razimu, trecias sokolado pyrage Very Happy. Tai praneskit man ka nuspresit siandien.


Nu jeigu bus pyrago ir as atlekciau is puikaus Kauno miesto! Smile
Puiki ideja del meeto studijoj!!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2007 12 12 18:37      

Dėkui visiem už šiltą ir malonų susitikimą. Man, kaip naujokui, buvo labai smagu visus gyvai, pažiūrėti kas už tų nick'ų slepiasi Smile
Iki sekančio susitikimo Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Pijus Vyčas    2007 12 14 18:48      

reiks dalyvaut, senai buvau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Emilija    2007 12 14 22:06      

Man taip pat buvo labai malonu sudalyvauti bei susipažinti Smile gaila, kad tik vaikėzas neleido ilgiau pabūti taurei vyno, su malonumu dalyvausiu ir ateityje Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 5   6   7 ... 59   60   61  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą